714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Датчики NTC

Датчик NTC - цеысококачественный терморезистор, у якого основа електроопору безпосередньо залежить від показника температурного режиму. Провідними показниками у функціонуванні датчика є:

·         діапазон робочого температурного режиму

·         номінальний опір

·         температурний показник (коефіцієнт) опору

Особливості та робочі функції

Сам механізм умовно поділяю за температурним коефіцієнтом опору (ТКС) на:

·        РТС – позистор з позитивною ознакою

·        NTC – термістор з від'ємним опором

Що стосується області наявності різних полюсів опору, то позитивні притаманні металам всіх типів, а негативні напівпровідників.  Тому при підвищенні температурного режиму опірні якості зменшуються у термісторів, а у позісторов відбувається протилежну дію – збільшуються опір.

Всі моделі датчиків, орієнтуючись на температурний режим, поділяються на : високотемпературні, середньотемпературні і низкотерпературные. Це варто враховувати при виборі моделі, як і вольт-ампреную характеристику, відносно робочої точки.

Вибір робочої точки моделі

            Якщо враховувати робочу точку для системи теплового контролю то вольт-амепрная функція розташовується на відрізку спадаючого графічного ділянки (ВАХ). Говорячи про терморезисторах для котлів, то в основному потрібне опір дорівнює 10 кОм і робоча температура 25°С. при підвищенні температурного режиму, відповідно опір падає. Вбудований датчик розрахований на вимірювання температурного режиму в самому контурі опалювальної системи і контурі ГВП.

            Враховуючи модельний ряд нашого магазину, постійне оновлення, ви можете купити датчики NTC для будь-якої моделі котла. Консультації та практичні поради можна отримати зручним способом від професійних менеджерів.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner