714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Автогенні обладнання

Автогенні обладнання – прилади, призначені для автоматичної газозварювальний різання. Також таке обладнання використовується для зняття грата. В інтернет-магазині «Газ Майстер» ви можете купити автогенні обладнання кращих європейських і азіатських виробників за найвигіднішими цінами.

Область призначення автогенного редуктора

В асортименті магазину представлений редуктор пропановий, за допомогою якого можна регулювати робочий тиск газу в процесі газополум'яної обробки металу. Редуктор пропановий автоматично підтримує встановлені показники тиску газу незалежно від вихідного тиску газу в балоні. Крім газозварювальних робіт, пропановий редуктор може використовуватися для надування гелієм повітряних куль. Також в магазині ви зможете купити кисневий латунь і вуглекислотний редуктор.

Особливої уваги заслуговують редуктор, оснащений з циферблатом, і газовий редуктор. Газовий редуктор підходить для підтримки заданого тиску будь-яких зріджених вуглецевих газів незалежно від використовуваного вентильного газового балона. В асортименті також представлені вентилі для газових балонів.

Особливості автогенного обладнання

Автогенні обладнання, представлене в асортименті інтернет-магазину «Газ Майстер» забезпечує максимальну ефективність, безпечність і продуктивність газозварювальний кисневого різання. Автогенні обладнання функціонує без будь-яких втрат продуктивності та зниження рівня безпеки. Серед інших переваг представленого в магазині устаткування можна виділити:

·       Висока точність різання;

·       Високі показники ККД;

·       Мінімальне споживання енергії;

·       Тривалий експлуатаційний термін;

·       Доступна ціна при високій якості обладнання.

Купити автогенні обладнання за вигідною ціною в Україні в інтернет-магазині «Газ Майстер»

В інтернет-магазині «Газ Майстер» ви зможете підібрати та придбати необхідне автогенні обладнання. В асортименті ви знайдете:

  • пропанові редуктори;
  • газові редуктори;
  • редуктори з циферблатом;
  • вуглекислотні редуктори;
  • кисневі редуктори;
  • кисневий рукав;
  • вентилі для балонів.

У магазині представлена оригінальна якісна продукція від виробників. Перед покупкою редуктора рекомендуємо проконсультуватися з представниками магазину, які допоможуть зробити правильний вибір і здійснити покупку необхідного устаткування.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner