714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Eurosit 630

Eurosit 630 – багатофункціональний регулятор подачі газу, оснащений термостатом. Енергонезалежна автоматика може використовуватися з різними типами нагрівального обладнання – колонками, конвекторами, котлами, нагрівачами та ін. Пристрій дає можливість користувачеві самостійно регулювати температуру з високою точністю.

Італійська автоматика Eurosit630 відрізняється підвищеною надійністю і тривалістю експлуатації. Регулятор проводиться в декількох варіаціях (для котлів та конвекторів), але має загальну базову комплектацію, куди входить:

  • важіль ручного керування для включення й вимикання агрегату, а також для регулювання бажаної температури;
  • система для захисту пальника – блокування надходження газу при відключенні;
  •  штуцери, вимірюють витрату і тиск газу;
  • гвинт для установки мінімального показника витрати газу;
  • термостат, що регулює відключення газової автоматики;
  • вхідний фільтр;
  • гвинт ручного налаштування.

Eurosit630 - принцип роботи регулятора подачі газу

Італійська система Eurosit630 обладнана запобіжним магнітним клапаном. Також у конструкції передбачено наявність клапана з модуляцією різних серій. При включенні запалювання, основним запобіжним клапаном перекривається подача газу. В цей час магнітний запобіжний клапан проводить газ на поджигательную пальник. Поживний потік газу надходить в конвектор тільки після відпускання кнопки підпалу.

За допомогою спеціального важеля ручного управління встановлюється користувачем оптимальна температура для підтримки комфортних умов в приміщенні. Датчиком термостата з допомогою відсічного і магнітного клапанів регулюється основна подача газу. Ними налаштовується газ, який йде на основний пальник, для підтримки в приміщенні заданої користувачем температури. За допомогою штуцерів можна регулювати входить і виходить тиск газу. За рахунок простий мембрани, газового регулятора вдається набагато краще контролювати вихідний тиск, який може контролюватися користувачем за допомогою гвинта.

Купити автоматику  Eurosit630 в «Газ Майстер»

Купити італійський регулятор подачі газу Eurosit630 по самій вигідною і прийнятною ціною ви зможете в інтернет-магазині «Газ Майстер». В асортименті представлена тільки якісна оригінальна продукція з усіма супутніми сертифікатами та гарантією виробника. Інтернет-магазин «Газ Майстер» здійснює доставку товарів по всій Україні.
ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner