714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Термопари

Невеликі термоелектричні перетворювачі, як промислові температурні датчики, дуже поширені. Ефект, який ліг в основу термопари, був описаний майже два століття тому, але його правильне визначення та принцип роботи досі активно допомагають, тому практично в первісному вигляді термопари продовжують встановлювати на перетворювальні пристрої та вимірювальні прилади.
Найважливішими і загальновизнаними перевагами термопари є:
- широкий діапазон температур;
- можливість заземлення спаю або прямий контакт з вимірюваним об'єктом;
- міцність, простота, надійність і невисока собівартість виготовлення пристрою.

Існують так звані статичні характеристики і дані перетворення, на які орієнтуються при встановленні. Термопари із благородних металів найбільш точні і надійні, а також стабільні. Термопари із чистих металів, без додавання сплавів, вважаються найбільш ефективними і дорогими.
Дві сторони конструкції створюють різницю, оскільки кінець з більш високою температурою контактує з більш прохолодним протилежним кінцем, породжуючи різниця електричного потенціалу, яка безпосередньо залежить від різниці температур і завжди їм пропорційна.

ГалереяСписок

     Термопари із неблагородних металів поділяються на групи за типами. Спеціальні вимоги до матеріалів і необхідність чіткого вимірювання температур породили безліч варіантів сплавів, поєднуваних для отримання максимально прийнятних варіантів. Таким чином, виділяють:
- залізо-константановые термопари;
- хромель-константановые;
- мідь-константановые;
- нихросил-нисиловые;
- хромель-алюмінієві.

Термопара як важливий термоелемент


      Термопари з справжніх, благородних металів застосовуються при дуже високих температурах і можуть використовуватися в окислювальній атмосфері.
     Принцип і особливості перетворення, а також передачі сигналу дозволяють досягати величезної ефективності цієї конструкції. Купити термопар для приєднання до потужним нагрівальним приладам, можна на нашому ресурсі. Вибір виробів дозволяє підібрати потрібний варіант для термостата і для конфорок газових плит.Саме широкий діапазон розмірів дає можливість вибрати необхідні варіанти.

Термопара для газової плити

     Термопара газова, яка використовується для швидкого, тобто прискореного, часу розпалу, виробляє різницю електричного потенціалу за рахунок різниці температур між своїми кінцями. Для тривалої та адекватної роботи конструкції, важливо використовувати дроти в межах робітників, передбачених сплавами, температур. Діагностика вимірювань і додатковий контроль ніколи не завадять, але постійно звіряти дані, звичайно ж, не варто.
     Саме функція контролю газу забезпечується на плитах при безпосередньому використанні термопари, підключеної до клапана біля сопла конфорки. Якщо говорити простими словами, при нагріванні термопари, в котушці виникає струм і електромагнітна сила тяжіння здійснює утримання такої деталі, як сердечник з мінімально необхідним зазором. При безперервній подачі газу плита відмінно працює, а от якщо раптом виникне непередбачена ситуація і вогонь, наприклад, згасне, подача газу негайно припиниться, оскільки газова термопара охолоне і заблокує зазор.  

      Мала інерційність більшості термопар при охолодженні дуже важлива для таких приладів, як газові плити, та інші потужні нагрівальні прилади. Зрозуміло, Саме різнорідні метали забезпечують таку можливість, тому сплав, з якого створена конструкція так важливий. В інтернет магазині можна купити термопари під конвектор і духовки, для газових проточних водонагрівачів для побутових котлів. В случае необходимости, наши специалисты могут подробно проконсультировать вас по поводу выбора изделия и помогут разобраться с инструкцией по установке конструкции. Обратите внимание, что некоторые термопары оснащены блоком безопасности автоматического регулирования. Размеры изделий и способы подсоединения к клапану, а точнее размеры штуцера, тоже могут отличаться, так что прежде, чем выбрать, надо разобраться с нужными параметрами. Характеристики каждой модели всегда указаны на странице товара как примечания к описанию.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner