714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Вентилятор і автоматика для твердопаливних котлів.

Не новинкою є перехід, як приватних господарств, так і різноманітних підприємств на автономне забезпечення теплом у зв'язку з необхідністю економії ресурсів. Для обігріву приміщень, а також нагрівання води застосовують газопальникові пристрої з твердопаливними котлами. І якщо для газового котла не потрібно додаткових пристроїв, то для контролю роботи і регулювання в твердопаливному котлі слід встановити спеціальні додаткові пристрої.

Автоматика для твердопаливних котлів складається з вентилятора і блоку управління. Саме вентилятору слід приділити належну увагу, оскільки від цього залежить правильна тяга подачі кисню. Горіння палива в котлі стає стабільним і якісним, а саме пальне краще згорає і виділяє більше тепла, що добре позначається на ККД.

Які бувають вентилятори і автоматика для твердопаливного котла

Для покупців пропонуються кілька варіантів:

  • Вентилятор для примусової подачі кисню. Встановлюється на дверцята зольника з направленим повітрям на колосники, щоб здійснювалося якісне горіння палива. Це полегшує процес розпалювання і прогорання палива навіть з поганою якістю, великий вологості і т. п.
  •           Димосос (відцентровий вентилятор) служить для необхідної тяги і гарантує високу якість горіння, а також дозволяє автоматизувати горіння палива.

Не залежно від вибору вентилятора, електроніка для твердопаливних котлів є однією з найбільш необхідних частин, метою якої є забезпечити контроль та управління роботи твердопаливного котла. Автоматика здатна вносити коригування коригувати температуру, а також дистанційно керувати і програмуватися.

Складається автоматика з електронного блоку управління, елементів для монтажу, а також підключення вентилятора та організації безперебійної роботи, дрібних додаткових деталей. Це дозволяє при необхідності зменшити потужність роботи вентилятора для правильних показників температури, а також можна значно збільшити точність забезпечення безперебійної температури в котлі.

При необходимости приобретения автоматики для котла, вы сможете достичь максимальной эффективности и избавить себя от необходимости постоянного контроля температуры и работы. Для получения подробной информации звоните по указанным номерам на сайте и получите квалифицированную консультацию по выбору автоматики под ваши требования.
ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner