714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Комплектуючий для радянських котлів та колонок

У багатьох будинках і навіть підприємствах котли вітчизняного виробництва продовжують працювати і бути вигідним джерелом тепла. Особливо важливо звертати увагу на автоматику, яка є основним і самим значущим комплектуючим будь-якого пристрою. Її метою є постійний контроль, а  також регулювання температури теплоносія, припинення подачі газу в разі нестабільності.

У разі відключення світла,  від відсутності тяги, протягу або інших причин пальник згасне, то завдяки автоматиці спрацює система відключення, що дозволить уникнути драматичних наслідків. Тому дуже важливо, що вся система працювала справно і безперебійно. Але передбачити поломку неможливо і завжди слід мати на прикметі магазин комплектуючих для радянських котлів і колонок.

У нашій компанії ви зможете придбати всі необхідні комплектуючі, а також спеціально підібрані набори для певних марок і універсальні набори для всіх радянських моделей. Це дозволить в будь-який момент замінити і усунути будь-які поломки навіть самостійно.

Переваги роботи з Газ Майстер

У спеціальні універсальні набори для котлів вітчизняного виробництва входять:

  • Відсікач для вогню.
  • Терморегулятор.
  • Датчик вогню і тяги.
  • Спеціальна пластина і запальник
  • Відповідні пальника.

Використання досить просте і зручне, а також є спеціальна інструкція, що дозволить самостійно здійснити монтаж набору. Крім цього, купуючи універсальні набори для котлів вітчизняного виробництва, вам не знадобляться додаткові деталі, а при бажанні купити ви завжди зможете знайти на сайті підходящі варіанти.

Щоб зробити замовлення, достатньо підібрати по каталогу або зв'язатися з фахівцем і здійснити замовлення. Всі комплектуючі є в наявності на складі, тому вам не доведеться чекати і обмежувати себе в користуванні котлом. Доставка здійснюється по всій Україні в зручне для вас місце.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner