714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Мембрани для газових котлів і колонок.

Мембрана – одна з невід'ємних деталей більшості моделей сучасних котлів і колонок. Мембрана виступає одним з елементів, що входять в окремі частини водогрійного обладнання. Мембрани виробляються із спеціального щільного силіконового матеріалу або твердої, але еластичної гуми. Зважаючи на це мембрана вважається найбільш слабким елементом водогрійного обладнання з-за постійного контакту з водою.

Мембрани – це комплектуючі для котлів і водонагрівальних колонок з різною індивідуальною формою і габаритами, які розрізняються залежно місця її розташування, а також виду і моделі з обладнання. Тому при заміні необхідно вибрати і купити мембрану, яка в точності відповідає параметрам саме вашого обладнання.

Особливості мембран

Заміна мембрани необхідна при таких пошкодженнях як утворення на поверхні тріщин, деформація, розрив і т. п. Тривалість терміну експлуатації мембрани, насамперед, залежить від води та її якості, умов використання і проникнення дрібних частинок в клапан.

Один з перших дзвіночків того, що мембрана прийшла в непридатність після відкриття крана вода не нагрівається. Пошкодження мембрани може супроводжуватися порушенням роботи колонки, при якій обладнання самостійно вмикається і вимикається.

Водонагрівальне обладнання - це складна система, яка регулюється і контролюється автоматично. Важливою складовою такого обладнання виступає мембрана, що взаємодіє з перемикачем і впливає на режими роботи агрегатів для нагріву води. Мембрану можна зустріти в таких вузлах пристроїв для нагрівання води:

·       В водонагрівальних колонках вона необхідна для запуску нагрівання води. Мембрана здійснює тиск на шток під дією розрядження потоку води, тим самим відкриваючи подачу газового потоку на пальник;

·       В газовых котлах она необходима для того, чтобы можно было переключить оборудование в режим нагрева и подачи воды.

Купить мембрану по лучшей цене в Украине в магазине «Газ Мастер»

В ассортименте интернет-магазина «Газ Мастер» вас ожидает большой выбор мембран для котлов и водонагревательных газовых колонок известных производителей по самым выгодным ценам. В магазине вы сможете купить подходящую для вашего водонагревательного оборудования мембрану. При необходимости вы можете связаться с нами для получения дополнительной консультации касательно выбора и покупки мембран.

 

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner