714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Газопальниковий пристрій

Газопальниковий пристрій (ГГУ) – спеціальний модуль, що використовується для забезпечення процесу горіння в опалювальному обладнанні. Серед головних функцій газопальникового пристрою можна виділити:

  • підвищення рівня безпеки опалювального обладнання;
  • підготовка газо-повітряної суміші;
  • підтримка стабільного полум'я в процесі горіння.

Переваги газопальникового пристрою

ГГУ для опалювального обладнання виділяються рядом переваг, завдяки яким ефективність і безпеку роботи газових котлів або печей зростає в рази. З допомогою газопальникового пристрою газ спалюється максимально продуктивно, що дуже впливає на ефективність всього опалювального агрегату в цілому. Це також говорить про те, що вам не доведеться переплачувати за перевитрату пального – ГГУ допоможе вам економити.

Також перевагою газопальникового пристрою є екологічність – агрегат не викидає в атмосферу шкідливі і токсичні речовини. З допомогою ГГУ ви зможете зменшити кількість кіптяви, яка відкладається на внутрішніх стінках димоходу.

Переваги ГГУ

  • Надійність конструкції пристрою та всіх його елементів;
  • Тривалий експлуатаційний термін;
  • Економне витрачання пального;
  • Висока ступінь безпеки;
  • Доступна ціна;
  • Незалежна робота без необхідності підключення до мережі електроенергії;
  • Відсутність шкідливих викидів.

У виробництві газопальникових пристроїв використовуються інноваційні технології, що забезпечують підвищений рівень безпеки при експлуатації пристрою. Прилад автоматично вимикається при відсутності тяги або при зворотній тязі. Також газопальниковий пристрій самостійно вимикається при раптовому відключенні подачі газу.

Для вашого будинку купити газопальниковий пристрій стане найкращим рішенням. Агрегат допоможе підтримувати задану вами комфортну температуру теплоносія. ГГУ здатне однаково продуктивно працювати навіть при низькому тиску газу. З газопальникових пристроєм ви зможете повністю контролювати газовий потік, а також налаштовувати потік газу до запальнику опалювального обладнання.

У нашому магазині ви зможете придбати газопальниковий пристрій з жаростійкої нержавіючої сталі, що гарантує тривалу безперебійну експлуатацію. В асортименті магазину вас чекають найпопулярніші моделі ГГУ за максимально вигідними цінами.

 

Газопальниковий пристрій

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner