714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Крани підживлення для настінних котлів

Будь-яка деталь в системі опалення виконує свою важливу функцію, що стосується і крана підживлення. Це важливий вузол сучасної моделі навісного газового котла, на який покладена місія підживлення контуру всієї опалювальної системи. Без нього злагоджена якісна робота неможлива.

Класифікація кранів підживлення

Умовно крани підживлення можна розділити, виходячи з функції регулювання:

·         моделі з ручним підживленням

·         автоматичні механізми

Що стосується матеріалу виготовлення приладу, то бувають латунні і полімерні екземпляри. Перший тип латунних моделей прийнято вважати практичним і довговічним, хоча в таких виробах першими виходять з ладу прокладки і сальники всередині корпусу крана. Також часто через жорсткості теплоносія, відкладаються солі в прохідних трубках.

Правила регулювання і вибору кранів

Система опалення потребує підживлення, якщо тиск опускається до мітки 0,5 бар і до граничного тиску 1,5 бар. Якщо є кран автоматичного підживлення, то він самостійно відрегулює цей перепад, отримавши імпульс з автоматичною плати управління системи. Внутрішній клапан відкривається при зниженні тиск і відповідно закривається при його підвищенні.

Якщо кран внутрішньої підживлення вийшов з ладу, варто перевірити рівень внутрішнього тиску, яка є частою причиною поломок. Але в деяких випадках варто перевірити і інші сайти опалювальної системи на справність.

            Для того, чтобы выбрать подходящую модель, проконсультируйтесь с менеджером нашего интернет-магазина в телефонном режиме, что дает возможность находится дома и сделать заказ в любое удобное для вас время. На сайте можно купить краны внутренней подпитки разных ведущих производителей, которые заслужили доверие покупателей. Все изделия оригинальные, что подтверждено соответствующими сертификатами и в наличии, доступны к заказу по самым демократичным ценам.
ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner