714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Мембрани для навісних котлів

На перший погляд найменші механізми і деталі забезпечують високий рівень безпеки роботи котла. Однією з таких деталей є мембрана для газового котла. І вона допомагає підключити до системи водопостачання з гарячим теплоносієм.

Особливості мембран для газових котлів

Агрегат варто встановити на триходовий клапан системи, і він же виконує процес розподілу теплоносія по всіх контурах. Також мембранний механізм може функціонувати в двох положеннях, як перемикач на гарячу рідину і на циркуляцію. У сучасних газових котлах можна встановити дві аналогічні мембрани, але кожна буде виконувати свою окрему функцію.

Що стосується конструкції, то кожна модель може відрізнятися по параметрам і мати різні характеристики. Виготовляють вироби з силікону або гуми високої міцності. Тривалість експлуатації залежить від багатьох пунктів:

·         якість матеріалу, з якого виготовлена мембрана

·         склад теплоносія і чим він агресивніший (висока кислотність або лужність), тим більше ушкоджень він завдає внутрішньої частини виробу

·         частота включення і виключення провокує потрапляння дрібної дисперсії, що згодом негативним чином позначається на роботі мембрани

Як визначити поломку мембрани для газового котла

      Дуже важливо стежити за справністю всієї системи та мембрани. При незначному погіршенні роботи системи, не подається вода на ГВП, наприклад, варто негайно з'ясувати причину. І якщо проблема в мембрані терміновим чином замінити її.

            Краще запросити майстра, який проведе професійну діагностику.

            Якщо вам потрібна якісна оригінальна мембрана для газового котла, вибирайте відповідну модель на нашому сайті. Асортимент широкий, тому можна вибрати потрібний екземпляр за низькою ціною.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner