714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Система крапельного поливу

Найбільш ефективним способом поливу городу сьогодні є краплинний полив. Використовуючи такий полив, Ви зможете забезпечити доступ води прямо в кореневій системі, що найбільш сприятливо впливає на рослину. У цьому випадку випаровування буде проводитися тільки через рослину і зволожуватися буде не грунт. Завдяки такому поливу, Ви зможете заощадити воду, будуть менше рости бур'яни, а також Ви отримаєте значну економію, оскільки витрати на полив і догляд за ґрунтом будуть набагато меншими. Використовуючи краплинний полив, Ви зможете точно дозувати введення в ґрунт мінеральних добрив, оскільки їх вносять разом з поливною водою, попередньо розчинивши їх у ній. При використанні крапельного поливу грунту, необхідно контролювати якість мінеральних добрив, оскільки плохорастворимые мінеральні добрива можуть забити крапельниці.

Основні елементи системи крапельного поливу

- Джерело забору води для поливу(канал або свердловина);
- насосна станція для будинку або дачі (забирає воду у джерелі);
- фільтраційна станція - призначена для очищення води. В залежності від різних факторів поділяється на такі види: гравійно-піщана, дискова, сітчаста;
- вузол для добрив - використовується для введення добрив та ЗЗР;
- Контролер - вузол системи, який призначений для контролю роботи і управління системою крапельного поливу;
- Регулятор тиску - система для контролю і регулювання тиску;
- Магістральний трубопровід;
- Lay Flat - розвідний трубопровід, який призначений для подачі води з магістрального трубопроводу до трубки крапельного зрошення.
- Трубка крапельного зрошення - трубка з крапельницями.

Якщо Ви ще не прийняли рішення використовувати крапельний полив або немає, зверніть увагу на наступні факти. Крапельний полив рослин дозволяє давати їм оптимальну кількість води, яке потрібно саме в той чи інший період життя рослини. Використовуючи краплинний полив, Ви отримуєте економію від 2 до 6 разів, а також в 3-4 рази знижується витрата мінеральних добрив та ЗЗР.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner