714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Лічильник газу роторний

Лічильник газу роторний

Лічильник газу – це спеціальний прилад, призначений для вимірювання кількості газу, що пройшов через газопровід. Одиницею виміру є метр кубічний. Лічильники розподіляються на такі види:
- діафрагмові лічильники;
- ротаційні лічильники;
- турбінні лічильники.
Роторні лічильники: їх переваги
Дуже хорошими характеристиками володіє лічильник газу роторний. У разі поломки, він підлягає ремонту, а також працює як з очищеним, так і неочищеним газом.
Такі лічильники мають високу надійність і хорошу безпеку. У них приємний дизайн і зроблені вони за сучасними технологіями. Роторні лічильники займають мало місця, мають високу стійкість до вологості. Вони не викликають труднощів в обслуговуванні, легкі в обігу і добре самоочищаються. Прилад не вимагає додаткових кріплень при монтажі. Він надійно захищений від зворотного ходу механізму. Деталі лічильника виготовляються з якісного матеріалу, що забезпечує відмінний захист механізму від корозії. Стабільні метрологічні свідчення. Дотримуючи всі правила користування лічильником, зазначені в паспорті, можна домогтися від нього тривалої служби протягом декількох років.


Пристрій лічильника
Практично всі роторні лічильники ідентичні. Відрізняються вони товщиною, кольором і розміром. В лічильнику існує подовжений вал, який розташований на крильчатці, за нього і передається крутний момент крильчатки на механізм лічильника. Вали крильчаток з'єднані з допомогою зубчастих шестерень.
Газові лічильники поділяються за типорозмірами. Типорозмір підбирається в залежності від кількостей, а проходить через нього газу.


Принцип роботи лічильника
Роторні лічильники працюють завдяки тиску газу. На обертовий елемент ротора відбувається тиск під час проходження газу. Свідчення на лічильнику з'являються після запуску ротора через зубчасту передачу, яка фіксує кількість газу в кубічних метрах. Між ротором і кожухом не існує контактів, тому ротори легко обертаються.


Установка лічильника
Встановлювати прилад обліку самостійно власникам приміщення категорично заборонено. Його монтажем повинні займатися тільки фахівці газових служб, що мають ліцензію. Після установки лічильника, управляюча компанія повинна опломбувати. Для опломбування потрібні наступні відомості:
- заводський номер і тип лічильника;
- місце передбачуваної установки;
- дата наступної повірки;
- показання лічильника;
- яка організація здійснила монтаж.
Лічильник для газу можна купити на нашому сайті. Він має повірку, гарантію від виробника і сучасний дизайн.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner