714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Пальники на газову плиту

Пальники на газову плиту

Плити, які працюють від газу, є майже на кожній кухні. Вони у багато разів вигідніше, порівняно з плитами, що функціонують від електрики.


Види пальників
Виробляються такі види пальників:
- конфорні;
- і пальники, призначені для духового шафи.
Конфорні пальника служать для приготування їжі на відкритому вогні. Полум'я пальників духової шафи нагріває камеру. Ці два види називаються інжекційними. Принцип їх роботи полягає в наступному: струмінь газу через дірки підсмоктує повітря, необхідний для загоряння. Утворилася газоповітряна суміш запалює вогонь. Пальники на газову плиту влаштовані таким чином, що створюють полум'я різної величини. Газоповітряна суміш при спалюванні краще підвищує температуру горіння, в порівнянні зі спалюванням чистого газу.


Конфорки і форсунки
Конфорка являє собою основний компонент газової плити. А її неповторним помічником є форсунка. Вона піднімає газоповітряну суміш наверх пальника. Дірки у форсунках мають різні діаметри. Залежить він від того, який газ використовується і від сили його тиску. При високому напорі застосовуються пальника з маленькими дірочками. У нових газових плитах намагаються застосовувати форсунки різного діаметру, для більш комфортного використання.
Дуже цікавим видом є плити, які поєднують комбіновані пальники. На їх поверхні розміщені електричні і газові конфорки.
Духова шафа
Газові пристрої можуть бути з духовими шафами декількох типів:
- газові;
- електричні;
- комбіновані.
Звичайні газові духовки зустрічаються:
- з подвійною системою нагріву;
- і багатофункціональні.
Газові духовки, які мають подвійну систему нагріву, не потребують подачі повітря. Вони забезпечені нижній пальником. У багатьох моделях вмонтований гриль. Кращим варіантом є газовий гриль. Він нагадує процес готування їжі на розжареному вугіллі. Але і електричний гриль забезпечений деякими перевагами:
- однаковий із усіх сторін нагрівання страви;
- відмінне регулювання процесу прогріву.
У багатофункціональної газової духовки є примусова циркуляція потоку повітря. Вона забезпечена оригінальними порожнистими пальниками, призначення яких – зберегти полум'я від вбудованого вентилятора.


Система з автоматичним підпалом
В нових газових плитах існує пристрій автоподжога. Воно спрощує запалювання газового пальника. Для цього варто тільки натиснути кнопочку натиснути важіль подачі газу. А в новітніх печах потрібно лише повернути ручку і запалювання відбудеться само по собі. Але варто враховувати, що такі пристрої функціонують від мережі електропостачання.
Пальники на газову плиту варто придбати на нашому сайті. Вони зручні для застосування і відповідають стандартам.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner