714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Вентилятор для котлів

Вентилятор для котлів

При правильній витяжці і хорошій циркуляції кисню в камеру згоряння оптимізується горіння палива. Ну а якщо тяга недостатньо хороша? У такому випадки використовується вентилятор для котлів. Завдяки йому відбувається стабільне і якісне горіння палива, відповідно виділяється більше тепла і підвищується ККД.


Категорії вентиляторів
виділяється дві головні категорії вентиляторів:
- відцентрові;
- вентилятори подачі повітря.
Потужність встановленого приладу повинна справлятися з опором колосників. А щоб не з'явилися викиди продуктів згоряння, в казані має зберігатися розрядження.
Відцентровий вентилятор, ще його називають димососом, відсмоктує продукти згоряння в димові труби.
Котельні, в яких є опалювальні котли, обладнані груповими вентиляторами або індивідуальними. Вони зазвичай встановлюються на великих промислових об'єктах. Вентилятори подають у топкові камери котлів очищене повітря. Такі котли функціонують на вугіллі, мазуті і газі. Вентилятори для котлів можуть використовуватися для подачі повітря в період технологічних процесів на підприємстві. Для котлів, які працюють на газомазутном паливі, встановлюють дымоотсосы.


Нагнітають вентилятори: їх різновид
Перший тип вентиляторів подає повітря в камеру згоряння, другий вид – зроблений для наддуву в неї повітря. Третій тип має термічний запобіжник від нераціонального використання і контролює швидкість, з якою обертається вентилятор. Є ще дуттьові прилади . Їх корпус виготовлений зі сплаву алюмінію. Застосовують такі вентилятори в основному для котлів з твердим паливом і автоматичною подачею. Бувають витяжні вентилятори, які використовуються для відведення димових газів. Встановлюють їх і піролізних твердопаливних котлах.
Монтується вентилятор, який примусово подає повітря, на дверцята зольника, а потік повітря спрямовується в бік золотника.


Циркуляционные насосы
Для ускорения движения жидкости в системе отопления придумали циркуляционный насос. Он является одним из главных компонентов системы. Это устройство принуждает жидкость двигаться в замкнутом контуре. Циркуляционный насос стоит купить и экономия обеспечена, так как он работает на малых мощностях.
При покупке циркуляционных насосов требуется обращать внимание на его характеристики. Обычно сами приборы маленьких размеров и лёгкие. Работают насосы практически бесшумно. Некоторые модели замедляют или ускоряют движение жидкости в системе.
Мабуть, ні один сучасний котел не може обійтися без певного типу вентилятора. А який він буде потужності або хто його виробник – це вже інше питання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner