714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Пристрій газового клапана

Пристрій газового клапана

Газове обладнання допомагає забезпечити будинок теплом, контролювати видатки на оплату комунальних послуг. Газові котли зазвичай дуже зручні в експлуатації і довговічні. Однак не буде зайвим зрозуміти принцип роботи агрегату, щоб забезпечити безперебійну роботу газового котла. Наприклад, в окремому випадку буде досить купити газовий клапан, який відповідає за безпеку і надійність роботи устаткування.

Внутрішнє пристрій газового котла

Знайомство з конструкцією дозволить краще зрозуміти відмінності між різноманітністю модифікацій газових котлів. Незважаючи на відмінності різних брендів, існують схожі деталі для забезпечення процесу нагрівання води.

Відносно однакові елементи газового котла:

  • керуючий пристрій;
  • термостат;
  • пальник;
  • теплообмінник;
  • циркуляційний насос;
  • розширювальний бак;
  • вимірювальні пристрої.

Мабуть, на цьому схожість закінчується, кожен бренд вдосконалить моделі на власний розсуд, змінюючи тип роботи та матеріали виготовлення деталей. Саме ці відмінності і впливають на ціноутворення і довговічність обладнання. Не потрібно знати все, але мати загальні знання пристрою газового котла не завадять.

Особливе значення відіграють матеріали для виготовлення теплообмінника. Чавунний сплав допоможе збільшити термін експлуатації обладнання. Приблизний час справної роботи котла близько 50 років. У сталевих і мідних газових котлів термін роботи менше.

Принцип роботи газового котла

Процес нагрівання починається відразу після включення котла. Першим приступає до роботи термостат, визначивши температуру приміщення, дані надходять до інших елементів ланцюжка нагріву. Шляхом клапанів запускається циркулярний насос, після теплоносій рухається по опалювального контуру. У цей момент включається в роботу газовий клапан. Саме він забезпечує безперебійну роботу обладнання газу. Клапан запалює пальник, згоряючи, газ віддає енергію теплообмінника для підігріву води.

І тільки тепер, коли всі процеси запущені, приступають до дії вимірювальні прилади, манометр і термометр. Вони визначають температуру і тиск. Після досягнення оптимальної температури в приміщенні, процеси газового котла призупиняються до подальшого нагрівання.

Данное описание работы газовых котлов является  основным, далее остаются нюансы в зависимости от бренда. Так одно- или двухконтурные котлы имеют разную стоимость и объем выполняемой работы.  Последние служат для системы горячего водоснабжения, а одноконтурные предназначены для отопления помещения. Перед тем, как купить котел нужно оценить конструкции камеры сгорания. Если конструкция закрытая, тогда оборудование подойдет для практически любого помещения, он не требуем наличия дымохода, как в котлах с открытой камерой.

Отримані елементарні знання пристрою котла допоможуть продовжити термін експлуатації. У деяких випадках для вирішення проблем з газовим котлом достатньо буде купити газовий клапан. 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner