714 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 000-00-00
ул. Белинского, 19 (Ц. Рынок), Херсон, Україна
Интернет-магазин Газ Мастер

Газові Клапана

Газовий клапан для газових настінних котлів розміщується під пальником і орудує функцією повної модуляції вогню.

Конструктивні особливості

            Регуляція модуляції вогню відбувається завдяки електромагнітного клапану, який розташований в арматурі, і отримує сигнал від керуючого блоку.

            За рахунок гнучкості регулювання можна виставляти рівень мінімального і граничного тиску газу на пальник. Сама газова арматура в конструкції газового котла має електромагнітним клапаном. При оптимальному функціонуванні самого котла, електрострум транспортується на електромагнітну котушку і дає імпульс до роботи газового клапана.

Блок управління газовим котлом активно реагує на аварійні ситуації і припиняє подачу струму на котушку, клапан закривається, що припиняє подачу газу в котел.

Газові клапана – важливі механізми будь-якої моделі сучасного газового обладнання, незалежно від того, навісний тип або підлоговий. Основна функція це безпека і розпал. При оптимальній роботі клапан створює плавне включення, а при аварійній ситуації різке припинення подачі газу.

            Якщо звернути увагу на випущені раніше моделі вітчизняних клапанів, то вони мали також функцію ручного регулювання потужності. Нові моделі мають автоматичне регулювання. Також у нових моделях клапани розміщуються під самою пальником, повністю модульовані і реагують на найменші перепади тиску газу.

Поради від фахівців

            Не варто самостійно здійснювати розбирання газових клапанів, так як виробник комплектує його за допомогою високотехнологічного та точного професійного обладнання.

            Еще одно различие газовых клапанов – это вход и выход с резьбой или фланцем. При наличии котла с высокой мощностью, устанавливают несколько экземпляров клапанов одновременно.

            При покупке газовых клапанов в нашем интернет-магазине, проконсультируйтесь с менеджером в он-лайн режиме или по телефону.
ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner